česko-polské partnerství na dálku

Virtualle Strassenkreuzung 2

Dostali jste se na stránky mezinárodního e-Twinningového projektu Základní školy v Senici na Hané z Česka a základní školy z Polska - Szkola Podstawova a Gymnázium Tworkow.  Celý rok pracujeme společně na různých tématech z oblasti rodinné výchovy - naše povolání, drogy, kouření, zdravý životní styl, strava, pohyb... Tvoříme powerpointové prezentace, píšeme příběhy, tvoříme ankety a srovnáváme naše výsledky a výstupy. Jde o druhý celoroční projekt mezi našimi školami v rámci e-Twinningu. Loňský projekt patřil mezi 35 českých projektů, kteří získali v této oblasti ocenění Quallity Label.

 

Witamy na stronie międzynarodowego projektu eTwinning realizowanego pomiędzy czeską szkołą Zakladni Skola Senici na Hané a polskim gimnazjum z Tworkowa. Przez cały rok pracujemy wspólnie na różnych tematach wychowania do życia w rodzinie takie jak: zagrożenia młodego człowieka - narkotyki, alkohol, papierosy – zagrożenia z tego wynikajace, zdrowe odżywianie, sport, wybór zawodu. Przygotowujemy prezentacje w Power Poincie, wykonujemy plakaty, ankiety, dokańczamy historie. Obecny projekt jest kontynuacją projektu realizowanego w roku szkolnym 2007/2008 Virtuelle Strassenkreuzung.

Projekt ten zostal wyróżniony odznaką Quality Label.

Więcej informacji na temat tegoż projektu znajdziecie tutaj:

https://virtuellestrassenkreuzung.blogspot.com/

 

Co je to e-Twinning? - www.etwinning.cz, www.etwinning.net

 

Účastníci projektu:

Základní škola Senice na Hané

učitelé: Mgr. Kateřina Prucková, Mgr. Helena Hubáčková

žáci: 9. B třída

 

Szkoła Podstawova - Tworkov

učitel: mgr Danuta Janoch

žáci 9. ročníku

 

 

Uczestnicy projektu:

Zakladni szkola Senice na Hané

Uczniowie klasy 9

Nauczyciel mgr Katarina Pruckova

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tworkowie- Gimnazjum

Nauczyciel: mgr Danuta Janoch

Uczniowie klas II gim.

 

Historie projektu

Náš projekt Virtualle Strassenkreuzung 2 navazuje na projekt Virtualle Strassenkreuzung 1, který jsme uskutečnili v loňském školním roce a za který jsme v loňském školním roce získali ocenění Quallity Label. Pokud máte zájem se o tomto projektu dozvědět víc,  podívejte se na tyto webové stránky. https://virtuellestrassenkreuzung.blogspot.com

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode